Bileta për sfidën e parë të FC Shkupit në Champions, kushton vetëm 100 denarë!

-

Një lëvizje e mirë e drejtuesve të FC Shkupit, të cilët në sfidën e parë të Ligës së Kampionëve, kundër skuadrës nga Gjibraltari, Linkolon Imps, kanë caktuar çmimin e biletave për të tre tribunat të kushtojë vetëm 100 denarë. Ndërkohë më e shtrenjtë është natyrisht bileta VIP, e cila kushton sërisht  vetëm 600 denarë.

Kjo sipas drejtuesve të klubit nga Çairi, ka për qëllim që sa më shumë spektatorë të jenë në tribunat e stadiumit “Todor Proeski” në Shkup, gjatë ditës së martë, në orën 20.45.

Biletat mund të blihen nga dita e nesërme në lokalet në afërsi të sheshit “Skendebeu”, ndërsa të martën mund të blihen edhe në pikat e shitjes në stadiumin “Todor Proeski”.

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...