Don Xhoni pret në takim Sami Lushtakun në lokalin e tij: Më përgëzoi për suksesin e krejt të arriturat e mia

-


Reperi i njohur shqiptar, Don Xhon, jo pak herë është krenuar me krahinën prej nga vjen dhe njerëzit e asaj zone.

Këtë gjë e vërtetoi edhe në një nga fotografitë e fundit të publikuara në InstaStory, ku shfaqej përkrah politikanit të njohur drenicas, Sami Lushtaku.

Ky i fundit e ka vizituar reperin në lokalin e tij në Drenas, ku duket të ketë kaluar pak kohë relaksi me të.

Foto: Don Xhoni/InstaStory

“Sot për vizitë e patëm gjeneral Sami Lushtakun, ku më përgëzoi për suksesin e krejt të arriturat e mia. Faleminderit kryetar, qofsh i respektuar. Drenicë me vulë t’kuqe deri në frymën e fundit”, shkroi Don Xhoni në mbishkrimin e fotografisë.

I njëjti ka pranuar disa herë se ruan raporte të mira edhe me kryetarin e komunës prej nga vjen, atë të Drenasit, Ramiz Lladrovcin.

Ai përndryshe ka paralajmëruar edhe se më datë 7 korrik do të publikojë këngën e tij më të re, ku protagoniste në klip do të jetë Megi Pojani. /Telegrafi/

Foto: Don Xhoni/Instagram

Lajmet e fundit

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...
- Advertisement -

Rruga Tetovë-Prizren/ Rrustemi: Është kryer fizibiliteti dhe zgjedhur traseja, vijojmë me proceset pasuese

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi nga terreni punues për fillimin e ndërtimit të Korridorit 8,...

Mourinho nuk garanton qëndrimin te Roma

Jose Mourinho ishte totalisht i pakënaqur me ndarjen e drejtësisë në finalen e Ligës së Evropës ku pësoi disfatë...