Interi, firmos me Bellanovën dhe largon dy futbollist

-

Interin e pret një tjetër javë impenjative sa i përker hyrje-daljeve në ekip. Pasi firmosi javën e kaluar me Onana, Mikitarian, Asllanin dhe Lukakun, sot është dita e prezantimit të futbollistit të pestë gjatë kësaj merkatoje verore. 22-vjeçari Raoiul Bellanova do të paraqitet mëngjesin e sotëm për vizitat mjekësore dhe më pas do të firmosë kontratën me zikaltërit. Bellanova shihet si një zëvendësues i Perisic, por edhe një alternativë për Dumfries në të djathtë.

Sipas “SuperSport”, Morata e Ausilio do të nxitojnë për të sjellë në Milano po gjatë kësaj jave edhe mbrojtësin brazilian Bremer. Sa i përket Dibalas, te Interi janë të bindur që do të firmosin brenda mesit të korrikut. Megjithatë kjo javë është e rëndësishme, pasi synohet që të largohen emra si Vidal e Sançez, që do të krijojnë hapësira për argjentinasin./albeu.com

The post Interi, firmos me Bellanovën dhe largon dy futbollist appeared first on Alsat.

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...