Dy klubet e njohura në “luftë” për spanjollin Isko

-

Skuadra e Romës është futur në garë për lojtarin spanjoll të Real Madrid, Iskon. Siç raportojnë mediat spanjolle, drita jeshile mund të vijë javën e ardhshme.

SIpas të përditshmes “Gazzetta dello Sport”, prej disa kohësh nuk është më në planet e “Los Blancos”, ku lojtari kërkon hapësira për të luajtur dhe një vend titullari. Horhe Mendes, i cili është agjenti i Hoze Mourinjos dhe vet Isko-s, garanton për operacionin.

Njukasëll gjithashtu është i interesuar pas Iskon, por fantazisti spanjoll do të preferonte Romën si destinacionin e tij të ardhshëm.

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...