VMRO edhe sot i mbështeti protestat e dhunshme antieuropiane

-

VMRO DPMNE duke u bërë një mendje me Levicën edhe sonte i ka mbështetur protestat e dhunshme anti-europiane.

Protestuesit hodhën gjësende të forta para Qeverisë dhe para MPJ-së, si shufra hekuri e fishekzjarre. VMRO-ja pi mundohet që nëpërmjet këtyre protestave të dhunshme ta rikthejë 27 Prillin e vitit 2017-të.

Sado që miqt tanë ndërkombëtarë po bëjnë thirrje për ta pranuar “propozimin francez”, VMRO dhe Levica me agjendat e tyre pro-ruse nuk pajtohen assesi dhe po shkaktojnë probleme të mëdha si në qytet por edhe kundrejt institucioneve shtetërore!

Lajmet e fundit

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...
- Advertisement -

Rruga Tetovë-Prizren/ Rrustemi: Është kryer fizibiliteti dhe zgjedhur traseja, vijojmë me proceset pasuese

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi nga terreni punues për fillimin e ndërtimit të Korridorit 8,...

Mourinho nuk garanton qëndrimin te Roma

Jose Mourinho ishte totalisht i pakënaqur me ndarjen e drejtësisë në finalen e Ligës së Evropës ku pësoi disfatë...