“Nuk kam asnjë energji për të urryer”, Beatrix Ramosaj merr vëmendje me postimin e radhës në rrjete sociale

-


Beatrix Ramosaj është kthyer në një prej personazheve më të komentuara që nga pjesëmarrja në Big Brother VIP.

Këngëtarja e njohur shqiptare brenda shtëpisë së famshme krijoj një lidhje dashurie me ish-banorin tjetër dhe aktorin, Donald Veshaj.

Romanca e tyre u komentua e paragjykua nga publiku për faktin se Veshaj konsiderohej se kishte një tjetër lidhje jashtë me prezantuesen e njohur, Bora Zemani.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Por, gjërat ndryshuan me të dal nga shtëpia e BBV, kur Beatrix dhe Donald i dhanë fundi lidhjes.

Pas kësaj nuk kanë munguar dedikimet dhe ‘thumbat’ drejt njëri-tjetrit përmes rrjeteve sociale.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Edhe së fundi, Beatrix ka bërë një status në llogarinë e saj në Twitter, që ka bërë të mendohet se mund të jetë për lidhjen e saj të fundit publike.

“Nuk kam asnjë energji për të urryer një shpirt. Unë ose të dua, të uroj më të mirën ose shpresoj që të shërohesh”, ka shkruar ajo në status.

Beatrix ndërkohë po punon për projekte të reja muzikore, e fundit nga këngëtarja mbetet “Vonë” që u publikua në qershor. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Mourinho kushtëzon qëndrimin tek Roma

Trajneri i Romës, Jose Mourinho ka folur së fundmi për të ardhmen dhe lajmet që e “largojnë” nga “verdhekuqtë”.Në...

Rreth 100 nxënës të helmuar në veri të Afganistanit

Foto: RFE/RLGati 100 nxënës, kryesisht vajza, janë helmuar në provincën veriore Sar-e-Pul në Afganistan, ka thënë një zyrtar...

Benzema arrin marrëveshje me Al-Ittihadin

Karim Benzema mund të konsiderohet futbollist i Al-Ittihadit në Arabinë Saudite. Fabrizio Romano ka njoftuar se Benzema pothuajse ka...

Mike Pence kandidon për zgjedhjet presidenciale 2024 në SHBA

Scott Olson/Getty ImagesIsh-zëvendëspresidenti Mike Pence dorëzoi të hënën dokumentet për kandidaturën e tij për zgjedhjet presidenciale në vitin 2024,...
- Advertisement -

Zlatan Ibrahimoviq përshëndetet me futbollin

Zlatan Ibrahimoviq i ka dhënë lamtumirën futbollit të luajtur në një mbrëmje speciale që klubi i Milanit i kishte...

Me Mickoskin ose pa të, Maqedonia do të vazhdojë drejt BE-së

Kundërshtarët më të mëdhenj të anëtarësimit të Maqedonisë në BE për momentin janë Rumen Radev, ose “agjenti i Putinit”...