Plas sherri në BESA, drejtori i NPK injoron Kasamin

-

Në Lëvizjen Besa që administron me Komunën e Tetovës gjërat duket se kanë marrë teposhtëzën informon Tetovasot.
Në vijë të kësaj edhepse tentohen të mbulohen disa raporte mes kreut dhe drejtuesve të institucioneve që vetë Kasami i ka emëruar ,e vërteta duket të jetë ndryshe.
Rasti më i ri është mes kryetarit të Komunës dhe drejtorit të NPK së Nuredin Fetai .

Shkak për këtë është bërë promovimi i dy kamionëve për mbeturina ndërsa në këtë promovim nuk ka qenë vetë drejtori Nuredin Fetai.

Ende nuk dihet se cila është arsyeja e konfliktit, edhe pse TS u mundua të merr prononcim nga drejtori Fetai por ai ishte i pakapshëm.

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...