Taravari s’ka guxim ta prish jaraninë me VMRO dhe Levicën

-

Nënkryetari i Aleancës pë Shqiptarët, njëherit, kryetar i Komunës së Gostivarit vazhdon të mbrojë VMRO-në dhe Levicën, parti këto të cilët i sollën fitore në Gostivar.

 

Partinë e Mickoskit dhe Apasievit i pari i Gostivarit i mbron me çdo çmim, për të mbrojtur ato ai për më tepër hedh poshtë edhe bashkëpartiakët e tij nga Aleanca për Shqiptarët.

 

Kujtojmë Taravari edhe sot deklaroi se raportet mes VMRO-së dhe Aleancës jané të mira pavarësisht faktit se Arsoska shkarkoi kuadrin e ASH-së nga pozita e drejtorit të Higjienës Komunale.

Lajmet e fundit

Zelensky: Rusia do të humbasë së bashku me ata që e ndihmojnë atë me terrorin

“Çdo person që punon me Rusinë do të mbyllet nga sanksionet. Dhe Federata Ruse do të humbasë gjithçka, së...

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...
- Advertisement -

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...