Egzona dhe Gentrit Leka publikojnë projektin e ri “Shpirti im binjak”

-


Çifti që ndajnë edhe të njëjtin profesion, Egzona dhe Gentrit Leka kanë ardhur me një projekt të ri muzikor. 

Dyshja kanë lansuar këngën me titullin “Shpirti im binjak” që ka ardhur i vizuelizuar edhe me klip që tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube.

Për tekstin e këngës është realizuar nga Loco, ndërsa producent të këngës janë MProduction.

Muzika dhe aranzhmani i projektit u punuan nga Petrit Vullkani, teksa miksimi dhe masterizimi nga On Fier Records.

Dy artistët shfaqen elegant dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrit dhe kënga padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave të tyre.

Kujtojmë që çifti numërojnë disa projekte të përbashkëta që kanë rezultuar mjaft të suksesshme. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...