Ndarja e bujshme e tyre – vëllai i Shakiras thuhet se nuk e ka dashur asnjëherë Piquen

-


Ndarja e Shakiras dhe Gerard Piques vazhdon të jetë shumë e përfolur në shtyp, edhe pas një muaji pas ndarjes së tyre.

Mosmarrëveshjet për kujdestarinë e fëmijëve të tyre tashmë kanë nisur, me këngëtaren kolumbiane që njëherësh është e dëshpëruar për të lënë Barcelonën dhe për të shkuar në Miami në mënyrë që të jetë më afër familjes së saj dhe të shijojë jetën e re.

Gjërat nuk kanë qenë të lehta, dhe Informalia tani ka raportuar se vëllai i Shakiras, Tony ‘Tonino’ Mebarak, nuk e ka dashur kurrë mbrojtësin e Barcelonës gjatë lidhjes së tyre 12-vjeçare.

Foto: Screenshot/Arkiv

Gazeta ka raportuar se Tonino ishte një nga njerëzit e parë që vuri re se sjellja e Pique nuk ishte aspak e drejtë duke pasur parasysh seriozitetin e marrëdhënies së tyre, dhe ai ishte më pak se i impresionuar nga zakonet e futbollistit për të kaluar netë jashtë.

Tonino konsiderohet nga shumë si krahu i djathtë i Shakiras dhe dyshja kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë. Ai madje menaxhon disa aspekte të jetës së saj.

Foto: Screenshot/Arkiv

Ai është personi tek i cili mbështetet këngëtarja dhe ajo ka të ngjarë të hapet me të së pari për të gjitha problemet që kishte pasur me Piquen.

Shakira dhe Pique u ndanë pas më shumë se 12 vitesh së bashku, ndërkohë që kanë bashkë dy djem.

Foto: Screenshot/Arkiv

Deri në këtë periudhë, janë bërë një sërë aludimesh për marrëdhënien e trazuar të ish-çiftit. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...