Një ditë një milion klikime për “Djegi krejt”, këngën e re te Gjikos dhe Fifit

-


Kanë kaluar vetëm një ditë që nga publikimi i këngës së re “Djegi krejt” të Gjikos dhe Fifit.

Kënga e dyshes së njohur të estradës u prit mjaft mirë nga publiku dhe vetëm për një kohë të shkurtër kaloi shifrën e mbi një milion klikimeve në YouTube.

Me tekst të shkruar nga vet këngëtarët dhe me producim të BigBang, projekti është rikthyer në një hit të kësaj periudhe.

Foto: Screenshot/YouTube

Artistët kanë bërë një paraqitje të mahnitshme, ndërkohë që u komentuan edhe për videoklipin e veçantë.

Të plotë tashmë mund ta gjeni në YouTube, në kanalin e Redbox Entertainment.

Foto: Screenshot/YouTube

Fansat janë shprehur të kënaqur me duetin e tyre, duke i konsideruar si dy nga yjet më të talentuar të skenës muzikore shqiptare.

Gjiko po ashtu këtë vit ka qenë shumë i angazhuar edhe me projekte solo. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...