Robin Krasniqi uron Kurban Bajramin me imazhet përkrah bashkëshortes Marigona 

-


Boksieri shqiptar, Robin Krasniqi dhe modelja Marigona Krasniqi janë ndër çiftet më të komentuara shqiptare. 

Dyshja që kurorëzuan dashurinë me martesë madhështore në maj të këtij viti me shumë të ftuar janë gjithashtu në pritje të fëmijës së parë.

Teksa nuk mungojnë postimet e ndryshme dhe dedikimet për njëri-tjetrin në rrjetet sociale, disa imazh përkrah Marigonës, Robini i ka ndarë edhe sot ( e shtunë) për të uruar besimtarë e fesë islame për festën e Kurban Bajramit.

Foto: Robin Kasniqi/Instagram

“Urime festa e Kurban Bajramit’, ka shkruar Robini në mbishkrimin e fotove.

Të shumta kanë qenë urimet edhe nga ana e miqve të tyre dhe fansave në hapësirën e komenteve.

Foto: Robin Kasniqi/Instagram

Ndërkohë, dyshja e famshme dukeshin të lumtur dhe plot shkëlqim në krahët e njëri-tjetrit, Robin i veshur me një bluzë të zezë, teksa Marigona me një këmishë të bardhë duke i shtuar edhe disa aksesor ari pamjes.

Në anën tjetër, kujtojmë që të dy kanë karriera të suksesshme, Robin si boksier profesionist, ndërsa Marigona si modele dhe imazh i markave të ndryshme. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...