Shakira vjen me një dedikim për të atin: Na mësove të ngriheshim pas çdo rënieje


Ndarja e Shakiras me Gerard Piquen ka qenë një nga temat më të diskutuara të kësaj kohe.

Pas raportimeve për ndarjen tyre, u tha se këngëtarja kolumbiane ishte dërguar me urgjencë në spital pasi pësoi një sulm paniku.

Ajo më pas tregoi se ishte në spital për babanë e saj, emri i të cilit ishte Ëilliam Mebarak Chadid, pas një ‘rrëzimi të keq’.

Foto: Screenshot/Facebook

“Djema, po marr shumë mesazhe shqetësimi se jam parë në një ambulancë në Barcelonë kohët e fundit”, kishte thënë Shakira.

“Dëshiroj t’ju bëj të ditur se ato fotografi janë nga fundjava e kaluar (28), kur babai im për fat të keq pësoi një rënie të rëndë dhe e shoqërova me një ambulancë në spitalin ku ai po shërohet tani”, shtoi ajo.

Foto: Facebook

Ajo së fundmi ka shpërndarë disa fotografi të djemve të saj ku shfaqen së bashku me të atin e artistes.

“Na mësove të ngriheshim pas çdo rënieje dhe këtë herë e dimë që do ta bësh sërish. Të duam”, ka shkruar ylli në postimin e shpërndarë në Facebook.

Foto: Facebook

Për marrëdhënien e Shakiras me Piquen ka folur së fundmi edhe vëllai i saj, që thekson se nuk e ka dashuar asnjëherë yllin e Barcelonës për shkak të jetës që ka bërë. /Telegrafi/