Johnny Depp ‘godet’ ish-bashkëshorten Amber Heard në albumin e ri me Jeff Beck


Johnny Depp ka përdorur albumin e tij të fundit me Jeff Beck si platformë për t’iu referuar fitimit të gjyqit të tij për shpifje kundër ish-gruas, Amber Heard, si dhe për të qëlluar aktoren.

Depp, 59 vjeç dhe Beck, 76 vjeç, patën një sërë datash turneu në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar në qershor, dhe i pari ishte në Angli kur u shpall verdikti i gjyqit për shpifje.

“Mendoj se ke thënë mjaft për një natë”, këndon Depp në albumin që ai bëri me kitaristin legjendar britanik Beck, i cili do të dalë të premten, sipas një raportimi nga Sunday Times.

Foto: Screenshot/YouTube

“Ti je ulur atje si një qen me kruarje shtatëvjeçare”, këndon ai në një këngë, të quajtur “Sad motherf***in’ parade”.

“Po të kisha një monedhë, nuk do të të arrinte në dorë”, thotë ai në një rresht tjetër të këngës.

Jashtë karrierës së tij aktrimit, Depp është i njohur edhe në fushën e muzikës me një sërë projektesh.

Ylli i Hollywoodit fitoi rastin e tij për shpifje kundër Heard, 36-vjeçare, muajin e kaluar. /Telegrafi/