Drejtoresha e re e Higjienës Komunale, kundërshton pavarësinë e Kosovës dhe është mbështetëse e flaktë e Putinit!(Foto)

-

Kosana Mazneva është emëruar në postin e drejtorit të Higjienës Komunale në qytetin e Shkupit pas shkarkimit të Zudi Enuzit Koka nga ana e Danella Arsovska.

Në shikim të parë në profiling e Maznevas në “Facebook” gjen plot shkrime me të cilat ajo publikisht pajtohet dhe mbështet presidentin rus, Vlladimir Putin dhe sulmet që shteti rus po bën mbi Ukrainën.

“Ashtu si sillen të tjerët, sillesh edhe ti. Për gjithçka duhet të ketë një kufi dhe kjo është më shumë se reciprocitet, është vetë-vlerësim. Pas kësaj asgjë më nuk do të jetë njësoj”, ka shkruar ajo.

Përveç kësaj, ajo është edhe kundër pavarësisë së Kosovës dhe në mbështetje të plotë të Vuçiqit.

Ndryshe, Zudi Enuzi u shkarkua me shpejtëisnë e dritës nga ana e Arsovskës pas incidentit në Sheshin Skëndërbeu në të cilin ishte I përfshirë, Isuf Enuzi Koka, vëllau i Zudi Enuzit.

 

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...