Bardhi shfaqet në stërvitje te Levante, e paqartë e ardhmja e tij

-

Enis Bardhi është rikthyer në stërvitje te skuadra e Levantes, por ende nuk ka një konfirmim nëse ai do të vazhdojë në Divizionin e dytë të Spanjës.

Mesfushori shqiptarë ka shijuar edhe disa ditë pushimi, për shkak të angazhimeve të tij me përfaqësuesen e Maqedonisë. Ai është i vetëdijshëm se është në listën e lojtarëve që mund të largohen nga klubi këtë verë.

Në periudhën e ardhshme, 27-vjeçari do të vendos se ku do ta nis sezonin e ri. Bardhi është plot 5 vite me Levanten në La Ligën e Spanjës, ndërsa para kësaj ishte pjesë e Ujpeshtit në Hungari.

Disa skuadra evropiane dhe ato të Ligës amerikane “MLS”, kanë shfaqur interes për të bashkëpunuar me Bardhin gjatë kësaj vere.

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...