Flutra Muriqi – Kelmendi si një aktore profesioniste në klipin e vëllezërve Abazi

-

Ne jemi njohur me të pasi dhe mediat kanë shkruar kohë më parë për Flutra Muriqi- Kelmendi dhe ëndrrat e saj e pasionet që megjithëse është edhe familjare ajo nuk i lë anash talentet e saj që po na i zbulon gjithmonë e më shumë. Personazhi i njohur e shihni si një aktore profesioniste teksa është imazh në videoklipin më të ri të vëllezërve Abazi. Siç edhe kemi mësuar e bukura Flutra ka shumë ftesa për të qenë në klipe të shumë artistëve por edhe si personazh apo aktore nëpër filma të ndryshëm. E po kush tha që të jesh mami duhet të merresh vetëm me rritjen e fëmijëve e ëndrrat të vdesin në sirtar këtë me shumë pasion e punë e tregon Flutra Muriqi-Kelmendi, ndërsa në linkun më poshtë mund ta shihni atë dhe se sa shumë sharm e jetë i ka dhënë këngës ardhur me klip ke titull ” S’mundem pa ty” . Kujtojmë filmin ” Falja e babës” ku u prit mjaft mirë dhe Flutra shkëlqeu në rolin e saj si Zahidja e ku u pëlque dhe është shpërndarë shumë pjesa ku ajo luan në rrjetet sociale me komentet më të mira. Shumë shpejt ajo do të jetë sërish personazh në një projekt tjetër muzikor e ne i urojmë vetëm suksese!

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...