Era Istrefi thekson të pasmet në pozat provokuese në paraqitjet e fundit televizive

-


Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka qenë shumë aktive gjatë kësaj vere.

Ajo ka nxjerr në treg dy këngë të cilat janë pritur mirë nga publiku, gjersa nuk ka munguar edhe angazhimi i saj në koncerte e mbrëmje muzikore të ndryshme.

28-vjeçarja është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Së fundmi, interpretuesja e himnit të Kampionatit Botëror 2018 publikoi disa fotografi mjaft atraktive për ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar me një kostum ngjyrë rozë me disa çarje te pjesa e këmbëve, duke theksuar siluetën e saj të trupit.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Me këtë paraqitje, Era është shfaqur në emisionin “Më lër të flas” të vëllezërve Romeo dhe Donald Veshaj.

Ajo është personazhi i fundit i ftuar për këtë edicion të këtij emisioni. /Telegrafi/

Foto: Era Istrefi/Instagram

Foto: Era Istrefi/Instagram

Foto: Era Istrefi/Instagram

Foto: Era Istrefi/Instagram

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...