Xhensila dhe Noizy publikojnë këngën e re “Edhe një natë”

-


Ashtu siç kanë paralajmëruar prej disa ditësh, Xhensila Myrtezaj dhe Noizy, kanë prezantuar ditën e sotme (e premte) këngën e re.

“Edhe një natë” mban titullin projekti i dyshes së famshme, të cilin e kanë kompletuar edhe me videoklip.

Të njëjtit vijnë me paraqitje të mahnitshme, gjersa kanë sjell pjesë të ndryshme nga vendet e veçanta përfshirë edhe një nga bregdetet shqiptare.

Foto: Screenshot/YouTube

Nëna e një vajze po ashtu ka marrë vëmendje me dukjet unike dhe veshjet e përzgjedhura për këtë projekt.

Teksti është shkruar nga Noizy dhe Engli, kurse ky i fundit është përkujdesur edhe për ‘beat’-in dhe producimin.

Miksimin dhe masterizimin si për një pjesë tjetër të estradës e ka bërë Marenglen Boja.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja i është besuar produksionit të njohur ‘Fullmoon Production’.

Të plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin e Myrtezajt. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...