Arbenita Ismajli nxit imagjinatën me pozat provokuese në fustanin e shkurtër

-


Modelja e njohur shqiptare, Arbenita Ismajli ka sjellur imazhe të reja të cilat nuk kaluan pa vëmendje.

Bukuroshja postoi një fotosesion të ri në llogarinë e saj në Instagram në të cilin format e saj joshëse ishin në fokus.

E veshur me një fustan të shkurtër dhe të hapur në pjesën e shpinës dhe nga njëra këmbë, Arbenita dukej në më formë se asnjëherë më parë.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Dukja e saj u kompletua me një palë sandale me taka teksa shihet edhe me makijazh të theksuar në fytyrë.

Modelja mahniti me fizikun e tonifikuar dhe pozat joshëse që vinin ndërsa pranoi komente të shumta nga ana e admiruesve të saj.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Theksojmë që Arbenita mbetet e angazhuar me projekte në botën e modës, aj gjithashtu është imazh i markave të ndryshme.

Përveç karrierës, modelja është e përkushtuar edhe ndaj jetës private, ajo është e martuar me reperin, Fero me të cilin ka një vajzë. /Telegrafi/

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Lajmet e fundit

Kasami i bashkohet VMRO-së: Nuk i votojmë Ndryshimet kushtetuese

I pyetur për ndryshimet kushtetuese dhe pse Lëvizja Besa nuk ka marrë pjesë me kandidatin e saj në Grupin...

Ish-bashkëshorti që vrau gruan, vret edhe veten

il femminicidio di Castelfiorentino, nel riquadro la donna uccisa e il marito, maggiore indiziato dell'omicidioNjë 40-vjeçar shqiptar që...

Fifi rrëqeth publikun me recitimin e Marshit të UÇK-së në emision: Situata ishte e rëndë për mua, pasi kam familjarë në Mitrovicë – Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, ka qenë e ftuar të shtunën në emisionin “Më lër...

Balotelli godet Mourinho-n: Ndonjëherë ai duhet të marrë përgjegjësi si burrë

Mario Balotelli, ish-sulmuesi i Interit, Milanit, Manchester City-t e shumë skuadrave të tjera, ka folur së fundmi për nisjen...
- Advertisement -

Medvedev: Rusia mund të aneksojë më shumë territore

Dmitry Medvedev  ka shënuar përvjetorin e Rusisë që pretendon katër territore ukrainase duke sugjeruar se Moska mund të aneksojë...

Publikohen renderët e bazuara në CAD të Samsung Galaxy S24+ – Telegrafi

Dje ka qenë një ditë e madhe për rrjedhjet e telefonave të ardhshëm të Samsung. Fillimisht pamë imazhet e...