“Simpati”, kënga më e re nga 2Ton

-


Një këngë e re sot (e premte) është lansuar edhe nga artisti i njohur shqiptar, 2Ton.

Këngëtari nga Ferizaj publikoi projektin e ri muzikor “Simpati”, me një klip të realizuar në bregdet.

Teksti është shkruar nga vet reperi, i cili u përkujdes edhe për vijën melodike të kësaj kënge.

Foto: Screenshot/YouTube

Për ‘beat’-in u kujdes Xonoxa me videoklip të kompletuar nga produksioni “XL Films”.

Projekti është me plot ritëm, veror dhe me shumë ngjyra.

Foto: Screenshot/YouTube

Arton Avdyli (emri i vërtetë) këtë periudhë ka sjell projekte të shumta në mesin e tyre edhe bashkëpunime me personazhe të njohur të showbizit.

Krahas kësaj, i njëjti është i angazhuar edhe me koncerte jashtë e përreth trojeve shqiptare. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...