Emina Çunmulaj shijon pushimet në Mal të Zi, teksa merr vëmendje me videon e fundit duke kërcyer


Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj, e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë është rikthyer për pushime në vendlindje.

Ajo ka një lidhje të ngushtë me Malin e Zi dhe prej disa ditësh është duke shijuar pushimet në qytetin e Ulqinit.

Bukuroshja e njohur këtë periudhë nuk ka munguar me postime në rrjete sociale duke treguar disa momente të veçanta me ndjekësit.

Foto: Screenshot/Instagram

Në një video të shpërndarë në InstaStory, ajo shfaqet duke u argëtuar në maksimum teksa merr vëmendje me lëvizjet që bën.

Nëna e dy vajzave duket në formë të mahnitshme në bikini rozë, teksa shquhet për fizikun atraktiv.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta përndryshe jeton që shumë vite në Amerikë dhe tanimë ka zhvendosur të gjitha aktivitetet atje.

Emina është e martuar me biznesmenin amerikan, Sam Nazarian dhe kanë bashkë dy vajza: Ella Faria and Mia Soraya. /Telegrafi/