Mbrojtësi sllovak prezantohet te KF Partizani

Jozef Menich, qendërmbrojtësi sllovaku, është zyrtarizuar te Partizani. Ai ka firmosur me “Demat”, pasi ka mbërritur në kryeqytet.

“FK Partizani me kënaqësi njofton arritjen e marrëveshjes me Jozef Menich. Mbrojtësi sllovak bashkohet me të kuqtë pas eksperiencave në elitën e futbollit Sllovak me skuadrat e Spartak Trnava, Ruzhomberok dhe së fundmi te Zlate Moravce. Qendërmbrojtësi 27-vjeçar do të jetë pjesë e 16-të herë kampionëve të Shqipërisë për dy sezonet e ardhshme”, njofton Partizani. / abcnews.al