Artisja e njohur suedese Liza sjell në jetë princin e dytë

-

“Welcome to the world Valentín 2022-07-18”. Kêshtu shkruan në rrjeter sociale ylli suedez Liza C. Holmberg teksa ka publikuar edhe 2 foto për të treguar princin e saj të sapo ardhur në jetë dhe lumturinë e saj të madhe. Liza e ka pagëzuar djalin e dytë me emrin Valentin që do të thotë i fortë, i shëndetshëm dhe është emër latin, ashtu siç quhet dhe fëmija i parë Alessio që është po emër latin e do të thotë mbrojtës. Duket se familja e artistes tashmë është kompletuar dhe janë më të lumtur se kurrë. Kujtojmë që në kohën kur ajo ishte shtatzën publikoi projektin e saj më të ti muzikor në versionin video me titull “Feel the vibe” që po pritet mjaft mirë. Ne ju urojmë jetë të gjatë princit të dytë të tyre dhe qofshin kështu të bukur e të lumtur gjithmonë si familje.

Lajmet e fundit

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...
- Advertisement -

Rruga Tetovë-Prizren/ Rrustemi: Është kryer fizibiliteti dhe zgjedhur traseja, vijojmë me proceset pasuese

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi nga terreni punues për fillimin e ndërtimit të Korridorit 8,...

Mourinho nuk garanton qëndrimin te Roma

Jose Mourinho ishte totalisht i pakënaqur me ndarjen e drejtësisë në finalen e Ligës së Evropës ku pësoi disfatë...