Georgina pozon me fustan që tregon figurën e formësuar, por kritikohet për përdorim të Photoshopit

-


Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, pas shumë kohësh ka publikuar një sërë fotografish tërheqëse në Instagram.

Në postimin e fundit, bukuroshja ka pozuar me një fustan të ngushtë, duke marrë vëmendjen e pjesën e pasme të fizikut të saj.

Ndjekësit e shumtë janë të bindur se e dashura e një prej futbollistëve më të njohur të ditëve të sotme ka përdorur shumë Photoshop.

(Foto: Instagram/georginagio)

“Georgina flokët i ike shumë të bukura, por kjo nuk është prapanica jote”; “Je e bukur, nuk ke nevojë për Photoshop”; “Kjo duket shumë jonatyrale”; “Kushdo që mendon se kështu duken të pasmet tua, gabon shumë” – janë disa nga komentet në rrjetet sociale.

Meqë ra fjala, pas vdekjes së djalit gjatë lindjes, Georgina u tërhoq për një kohë nga rrjetet sociale. Kujtojmë se çifti ishte në pritje të binjakëve, por gjatë lindjes u krijuan komplikime dhe foshnja e gjinisë mashkullore vdiq, ndërsa erdhi në jetë një vajzë krejtësisht të shëndetshme të cilën e pagëzuan me emrin Esmeralda.

(Foto: Instagram/georginagio)

Çifti ka edhe një vajzë tjetër së bashku, Alan Martina dos Santos Aveiro, ndërsa futbollisti është baba i tre fëmijëve të tjerë, Cristiano Jr dhe binjakëve Eva Maria dhe Mateo, të cilët i ka sjellë në jetë me nëna surrogate. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...