Lorik Cana a po blenë banesë në Shkup?!

-

Ditëve të fundit në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi e ish futbollistit Lorik Cana e cila bëri bujë rreth mundësisë për shpërnguljen e tij në Shkup. Nga informacione të afërta me ikonën e futbollit shqiptar kuptojmë se Cana është në proces të blerjes së një banese në kompleksin Modi Living në Butel të Shkupit. Ylli i Kombëtares Shqiptare të futbollit, që la gjurmë edhe në futbollin ndërkombëtar duke qenë pjesë e ekipeve PSG, Marsej, Lazio, West Bromwich Albion, Fenerbahçe etj. ka kohë që ka shprehur dëshirën për të pasur konak në Tiranë, Prishtinë dhe Shkup. Ndryshe, Cana ka bërë të ditur se ka edhe familjarë të shumtë në Shkup, gjë që shton dyshimet për shpërngulje të mundshme në Shkup?!

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...