PSZH ofron yllin e skuadrës, Siti e refuzon menjëherë

Mediat angleze raportojnë se prej disa kohësh braziliani Nejmar nuk e ka të gjatë aventurën e tij te skuadra e PSZH-së. ndërkohë e përditshmja franceze “Le Parisien” ka shkruar sot se PSZH i ka ofruar Man. Sitit kartonin e brazilianit Nejmar. Ylli brazilian është refuzuar menjëherë nga kampionët e Anglisë.

Tekniku Pep Guardiola e ka përfunduar ekipin e tij dhe e ka gati për sezonin e ri. Nuk ka nevojë për afrime të tjera dhe Siti është i kompletuar sipas Guardiolas./albeu/