Aksident në Komoran, shkaktohen kolona të gjata në autostradën Prishtinë-Pejë

-

Të mërkurën e 20 korrikut, rreth orës 10:40 në Komoran, afër një pompe të derivateve ka ndodhur një aksident trafiku, ku janë përfshirë dy vetura.

Këtë për portalin Dukagjini e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Baki Kelani.

Si pasojë e këtij aksidenti, është shkaktuar kolonë në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë.

Kelani ka shtuar se në këtë aksident me dëme materiale, dy persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore përderisa njësitet relevante policore janë duke u marrë me rastin.

Kolona si pasojë e aksidentit në Komoran

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...