Moza vjen me një këngë të re të titulluar Katile

-

Me muzikë nga Nurteel dhe tekst nga Ghulo, Nurteel dhe vet këngëtarja Moza, video e realizuar nga Kotorri, me producent ekzekutiv Labinot Nuraj, këngëtarja e re Moza vjen me një këngë të re të titulluar Katile.

Në fakt Katile tashmë është bërë thuajse trend në skenën muzikore pasiqë shumë këngëtarë kanë realizuar deri më tani projekte me titull dhe tematikë të ngjajshme por Moza vjen më unike në këtë drejtim.

Për dukjen e këngëtares është përkujdesur Kaci dhe Sellma për make up dhe flokët, fustanet nga Enkelejda Shatri kurse për stajlingun Vjollca Pepaj Balaj.

Në vazhdim ndiqni hitin e saj, Katile:

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...