Dështimet e njëpasnjëshme, Kasami nëpërmes “Shkëndijës” tenton t’i mashtrojë tetovarët!

-

K.F.Shkëndija sonte zhvillon ndeshjen e rradhës në kuadër të “Uefa Conference League”, nëpërmes kësaj ndeshje me një dozë të shtuar populizmi për të relativizuar paknaqësitë tek qytetarët po mundohet ta shfrytëzojë kreu i Tetovës, Bilall Kasami.

Ky i fundit nëpërmes një postimi në “Facebook”, ka njoftuar se do të ketë binë për të shikuar ndeshjen.

Shtrohet pyetja, sa ka kushtuar bina të cilën Kasami e ka vendosur në qendër të Tetovës, dhe a është kjo një mënyrë që ai ti mashtron qytetarët të cilët janë të pakënaqur me punën e tij në krye të komunës.

Lajmet e fundit

Rreth 100 nxënës të helmuar në veri të Afganistanit

Foto: RFE/RLGati 100 nxënës, kryesisht vajza, janë helmuar në provincën veriore Sar-e-Pul në Afganistan, ka thënë një zyrtar...

Benzema arrin marrëveshje me Al-Ittihadin

Karim Benzema mund të konsiderohet futbollist i Al-Ittihadit në Arabinë Saudite. Fabrizio Romano ka njoftuar se Benzema pothuajse ka...

Mike Pence kandidon për zgjedhjet presidenciale 2024 në SHBA

Scott Olson/Getty ImagesIsh-zëvendëspresidenti Mike Pence dorëzoi të hënën dokumentet për kandidaturën e tij për zgjedhjet presidenciale në vitin 2024,...

Zlatan Ibrahimoviq përshëndetet me futbollin

Zlatan Ibrahimoviq i ka dhënë lamtumirën futbollit të luajtur në një mbrëmje speciale që klubi i Milanit i kishte...
- Advertisement -

Me Mickoskin ose pa të, Maqedonia do të vazhdojë drejt BE-së

Kundërshtarët më të mëdhenj të anëtarësimit të Maqedonisë në BE për momentin janë Rumen Radev, ose “agjenti i Putinit”...

Grubi: BDI 21 vite zë i popullit, në dekadën e tretë realizojmë ëndrrën tonë për integrimin në BE

Bashkimi Demokratik për Integrim sot ka festuar 21 vjetorin e themelimit, ndaj për këtë rast zëvendëskryeministri i parë, Artan...