Geasy, Onat dhe Cozman sjellin këngën e re “Kavalli”

-


Tre reperët e label-it BabaStars, Geasy, Onat dhe Cozman kanë publikuar bashkëpunimin e tyre t1% ri.

“Kavalli” mban titullin kënga e treshes, e cila ritmike e zhanrit hip-hop.

Kënga është produkt i BigDeal Records dhe është punuar nga producenti Oster.

Foto: BabaStars/YouTube

Ndërkohë për tekstin janë kujdesur vet treshja Geasy, Onat dhe Cozman.

Kënga është realizuar me klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Tiranë nga MAX Production.

Të tre reperët ka kohë që nuk ishin përfshirë së bashku në një këngë, kjo pas disa krizave të përfolura në BabaStars.

Mirëpo këto bashkëpunimet e fundit po dëshmojnë se raportet brenda label-it BabaStars vazhdojnë të jenë të mira. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Zelensky: Rusia do të humbasë së bashku me ata që e ndihmojnë atë me terrorin

“Çdo person që punon me Rusinë do të mbyllet nga sanksionet. Dhe Federata Ruse do të humbasë gjithçka, së...

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...
- Advertisement -

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...