Djali 17-vjeçar i David Beckhamit, Cruz shihet duke u puthur me të dashurën e tij adoleshente në jahtin super luksoz të familjes

-


Cruz Beckham u pa duke u puthur me të dashurën e tij të re, Tana Holding, teksa po pushonin së bashku në jug të Francës të hënën.

Djali 17-vjeçar i ish-futbollistit David Beckham, 47 vjeç, dhe gruaja e tij stiliste, Victoria, 48 vjeçe, ftuan modelen Tana që t’i bashkohej familjes së tij në pushimet e tyre me jahte evropiane këtë muaj, përkatësisht me anijen që iu kushton 1.8 milion euro qeraja për vetëm një javë shfrytëzimi.

Ylli aspirues i muzikës pop, Cruz kishte veshur një bluzë të zezë dhe një palë pantallona të shkurtra me vija të bardha poshtë, ndërsa ishte ulur pranë Tanës në një varkë gri ndërsa e puthte në faqe, shkruan DailyMail.

Tana mund të shihej duke u përkulur drejt Cruzit ndërsa ai e përqafoi atë pasi sapo kishte zbritur nga super-jahti i tyre dhe hipi në varkën më të vogël për t’i çuar në breg.

Atyre iu bashkua një kujdestar që i ndihmoi të hipnin në varkë, me Tanën e veshur me një bluzë të prerë dhe tuta të rehatshme ngjyrë të hirtë për shëtitjen e saj.

Ajo mbante një çantë të zezë me vete dhe një xhup të bardhë në krah.

Dyshja u vendosën në sediljet prej lëkure kafe të varkës, teksa morën rrezet e diellit të lavdishëm ndërsa lundronin drejt tokës.

Cruz dhe Tana u panë me babanë e Cruzit, Davidin, në super-jaht përpara se të niseshin, si dhe motrën e tij më të vogël Harper, 11 vjeçe.

Davidi dukej i relaksuar i veshur me një bluzë të bardhë dhe pantallona të shkurtra ngjyrë bezhë ndërsa ecte në kuvertë.

Për herë të parë këtë muaj, çifti ftoi të dashurën e re të djalit më të vogël Cruz, Tana për pushime me ta, me Tanën që iu bashkua familjes pasi ata lundruan në disa brigje të Evropës.

Pasi u panë së bashku muajin e kaluar, Cruz thuhet se është ‘dashuruar kokë e këmbë’ me Tanën, e cila mban një profil të ulët larg syrit të publikut.

Muajin e kaluar, dyshja u panë duke shijuar një natë në një pijetore londineze “Alice House” në Queen’s Park, pasi thuhet se u takuan në fillim të këtij viti.

Një burim i tha tabloidit britanik The Sun: “Ata formojnë një çift vërtet të bukur dhe ajo është me këmbë në tokë dhe me të vërtetë argëtuese. Ajo nuk është e shqetësuar nga fama e Cruzit dhe nga vjen ai”.

“Është herët, por Cruz duket se është i vendosur me Tanën”, shtoi burimi.

Kjo lidhje e re vjen pak kohë pasi Cruz, së fundmi u nda nga ish-e dashura e tij, Bliss Chapman.

Çifti ishte në një lidhje për 18 muaj, por thuhet se vendosën të ndanin rrugët e tyre në mars.

Nëna e Victorias dhe Bliss, Rosemary Ferguson, një modele e kthyer në nutricioniste, janë miq të mirë dhe njëherësh janë ato arsyeja pse të rinjtë u njohën në radhë të parë. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Shpërthim në kufirin që bashkon Bjellorusinë, Rusinë dhe Ukrainën

Ushtarët rusë kanë hedhur në erë ditën e djeshme një rrugë që lidh qytetin ukrainas të Chernihiv me Bryansk...

Luana tërheqëse me kostum larjeje – Telegrafi

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar. Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse...

Ançeloti refuzon Brazilin dhe vazhdon edhe një vit me Real Madridin

Real Madrid's head coach Carlo Ancelotti celebrates winning the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Protestat në veri, lëndohet një polic dhe dëmtohen tri automjete të Policisë – Telegrafi

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një zyrtar policor ka marrë lëndime nga sulmet e protestuesve në...
- Advertisement -

Shokon Prigozhin: Të hetohen krimet nga zyrtarët rusë në Ukrainë

Mercenari rus, Yevgeny Prigozhin, tha se u kishte kërkuar prokurorëve të hetonin nëse zyrtarë të lartë të mbrojtjes ruse...

Milani përgatit kontratë afatgjate për Majk Manjan-in

AC Milan's goalkeeper Mike Maignan saves a ball during the Champions League group E soccer match between RB...