Burri ‘i çmendur’ nga xhelozia, plagos ish-bashkëshorten shqiptare dhe vret të dashurin e saj

-

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një burrë ka vrarë të dashurin e ish-bashkëshortes, e më pas ka plagosur dhe këtë të fundit e cila ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sipas mediave italiane, shkak për ngjarjen është bërë xhelozia, për ish-bashkëshorten e tij me origjinë shqiptare.

Mësohet se trupi i viktimës është gjetur në një pyll, në zonën e Varese, pak kilometra nga provinca e Como dhe kufiri me Zvicrës

Mediat raportojnë se karabinierët italianë në bashkëpunim me kolegët e tyre zvicerane po hetojnë mbi rastin.

 

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...