Arrestohet “Don Zhuani” nga Maqedonia! Mashtroi gratë me të cilat ishte në lidhje dashurie

-

Policia gjatë ditës së djeshme ka arrestuar 31-vjeçarin D.M. nga Probishtipi. I njëjti dyshohet se ka mashtruar gratë derisa ishte në lidhje dashurie me ta, respektivisht ka kryer vjedhje dhe mashtrim ndaj tyre.

“Ai dyshohet se në periudhën nga maji deri në korrik të këtij viti, pasi ka takuar dy gra nga Manastiri në rrjetin social Facebook dhe ka nisur lidhje dashurie me to, njërës prej tyre i ka kryer vjedhje, ndërsa tjetrën e ka mashtruar për shumë prej 6.500 euro dhe 72.000 denarë, e cila është raportuar më 27.07.2022”, njofton MPB.

Nga MPB bëjnë të ditur se pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...