Memfis Depaj, tani i ofrohet skuadrës italiane

-

Memfis Depaj, i është ofruar Juventusit në javët e fundit dhe këtë gjë e konfirmon “Corriere dello Sport”.

Sulmuesi holandez, ndodhet jashtë planeve të Barcelonës dhe ka trokitur në dyert e “bardhezinjve” dhe disa klubeve të tjera për të kërkuar “strehim” për sezonin e ardhshëm.

Edhe pse ai u transferua te Barcelona verën e kaluar, Depaj është në listën e zezë të sakrifikimeve për arsye që klubi spanjoll të regjistrojë lojtarët e rinj që ka transferuar nga kjo merkato./albeu.com

Lajmet e fundit

Do të zgjidhet çështja e personave pa shtetësi në Maqedoni, miratohen ndryshimet e nevojshme ligjore

Në Kuvendin e RMV-së janë miratuar ndryshimet në ligjet për vendbanim dhe qëndrim dhe për letërnjoftime, me të cilat...

Fronti opozitar, bart me vete marrëdhëniet kaotike nga e kaluara!

-Mëritë e kaluara dhe interesat e ngushta partiake, janë barriera që vështirë kalohen dhe e ngulfasin bashkëpunimin e tyre,...

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham i mbajti lotët teksa foli sinqerisht për jetën dhe karrierën e tij në një serial të...

KHF “Istogu” përball ekipi të fortë nga Sllovakia

KHF “Istogu” ka mësuar të martën kundërshtarin e raundit të tretë të Kupës Evropiane për hendbolliste. Shorti i tërhequr...
- Advertisement -

Turqia nuk ndalet, kryen sulme të tjera ndaj PKK-së në Irak

Bayraktar Kızılelma and the Akıncı UCAV conduct a formation flight, Tekirdağ, Türkiye, April 24, 2023. (Courtesy of Baykar)Forcat...

Trajneri i Çekisë: Është e vështirë, por në Shqipëri luajmë për gjithçka

Czech Republic coach Jaroslav Silhavy gestures during the UEFA Nations League soccer match between Portugal and the Czech...