Mozzik dhe Era Istrefi bëhen bashkë për një duet

-


Ky sezon veror ka sjellur një numër të madh bashkëpunimesh në mes të artistëve shqiptarë.

Një i tillë po vjen edhe nga dy emra të njohur dhe tejet të suksesshëm të estradës.

Bëhet fjalë për këngëtaren Era Istrefi dhe reperin Mozzik të cilët janë bashkuar për herë të parë për një duet.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Lajmin e bëri të ditur reperi nga Ferizaj, i cili postoi një imazh përkrah krijuese se hitit “Bon bon”.

Në foto e publikuar në llogarinë e Instagramit, Era shihet e veshur me një bluzë të shkurtër dhe me mëngë të gjata me ngjyrë të kuqe të cilën e përshtati me një palë xhinse të shkurtra.

Foto: Mozzik/Instagram

Ndërkohë, Mozzik teksa e mban për beli artistën ka të veshur një këmishë të bardhë të kombinuar me xhinse dhe një palë syze dielli.

“Po vjen Era Mozz, a jeni gati”, ka shkruar Mozzik në mbishkrimin e imazhit, teksa mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur dyshja që njihen për hite të shumta.

Era dhe Mozzik ndërkohë janë të angazhuar edhe me koncerte gjatë kësaj kohe, ndërsa po shijon sukseset e këngëve solo që sollën së fundmi. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Presidentja Osmani takon Zelenskyn: Askush më mirë se populli i Kosovës s’e kupton dhimbjen e luftën e Ukrainës

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani është takuar në Moldavi me homologun ukrainas Volodymyr Zelenski, të cilit i ka shprehur...

E kryer: Benzema largohet nga Real Madridi pas 14 vitesh, pritet njoftimi zyrtar

Real Madrid's Karim Benzema controls the ball during the Champions League final soccer match between Liverpool and Real...

Grubi: Koncepti i ri i ndërtimit me Bechtel & Enka është garancë e realizimit cilësor dhe më të shpejtë të Korridoreve 8 dhe 10-D

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ishte i pranishëm sot në vendin prej ky fillon ndërtimi i Korridorit 8. Grubi përmes...

Kendall Jenner merr vëmendjen me fustanin provokues në kuvertën e jahtit në Kanë – Telegrafi

Kendall Jenner bëri një shfaqje mjaft provokuese në një postim të ri në InstaStory të mërkurën. Modelja 27-vjeçare, e...
- Advertisement -

Heqja e 20 përqindëshit nga Kushtetuta/ Grubi: Do të ndodh kur t’i vijë koha

Nënkryetari i parë i Qeverisë, Artan Grubi, sot ishte pjesëmarrës në fillimin e punimeve për ndërtimin e Korridorit 8,...

Rrustemi: Korridori 8 po ndërtohet me koncept të ri infrastrukturor, më shpejtë dhe me korrektësi maksimale

Drejtori i Ndërmarrjes publike për rrugë shtetërore, Ejup Rrustemi deklaroi sot nga terreni punues për Korridorin 8 se në...