Rehatia dhe cilësia dy elementet kryesore në rrëfimet fantastike të Bashkimit dhe Jetonit!

-


Në ambientet që frekuenton e shërbehesh, çdo herë je në kërkim të njerëzve me preferenca dhe elemente të përbashkëta.

E nëse ju pëlqejnë veturat, Auto Mita është vendi i duhur. Me mirësjellje dhe super pritje qysh prej momentit të parë që hyni brenda, e sa për vetura nuk ka as diskutim, të besueshëm, korrekt dhe lider sa i përket kësaj pjese.

Në raste të tilla falenderues janë të dy palët, andaj gjithmonë jepet një hapësirë që klientët ta shprehin këtë falenderim.

Bashkim Gashi

“Ndaç n’katun, ndaç n’qytet, ndaç n’rrafsh…” kështu e nisi tregimin për veturën e tij Duster, Bashkimi, që asnjëherë nuk e ka lënë keq.

E ndaç me vetura, ndaç me shërbime, Auto Mita, asnjëherë nuk i lë keq klientët e saj, njejtë sikurse Duster-i Bashkimin. Në mesin e shumë klientëve që janë ndarë tejet të kënaqur me shërbimet dhe cilësinë e veturave, Bashkim Gashi ndan eksperiencën e tij të papërshkrueshme me Duster-in e tij të dytë.

“Ekonomik, i qëndrueshëm dhe i lehtë për ta mbajtur..”, vazhdon të shpreh knaqësinë e tij lidhur me veturën, për të cilën ka aq shumë ndjeshmëri dhe për 10 vite rradhazi nuk tenton ta ndërrojë tipin e kësaj veture për ta vozitur.

Veç veturave me kualitet të lartë, Jeton Zekolli shprehet shumë falenderues edhe për servisimin dhe sjelljen e stafit me të dhe karshi kërkesave të tij.

Jeton Zekolli

“Auto Mita, më ka bë me u ndje shumë rehat… në duar të kujt e kam lënë kerrin.”, përfundon ai.

Gjithçka është e dallueshme dhe unike në Auto Mita, njejtë si klientët, shërbimet, stafi dhe kualiteti i veturave. Përmes këtyre testiomonials, njejtë si Bashkimi e Jetoni, edhe shumë të tjerë shprehin me dëshirë të madhe përvojën fantastike me shërbimet dhe kualitetin që gjejnë në ambientet e Auto Mita.

Eksperienca të tilla do të dëgjoni tutje edhe herave të tjera, sepse gjërat e mira i’a vlenë t’i ndashë me të tjerët.

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...