Aleanca po dështon edhe në Zhelinë, takim me vetëm 10 qytetarë nga “diaspora”

-

Gjatë takimit me qytetarë nga “diaspora” në Zhelinë nuk ishte i pranishëm kryetari i ASH Ziadin Sela, por kjo parti edhe në këtë takim dështoi keq pasiqë thirrjes për takim me diasporën shqiptare vetëm para disa ditëve nuk ju përgjigjë as 10 persona.

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale të deputetes Ilire Dauti shihet qartë se vetëm 10 qytetarë kanë qenë të pranishëm në takimin e tyre por duke mos saktësuar se nga ishin të njejtët pasiqë ju ishin fshehur fytyrat duke dashur të fshehin dështimin e tyre si parti.

Ajo që ndodhi para disa ditëve në Zhelinë, u përsërit sonte në Strugë ku kreu i kësaj partie Ziadin Sela u ndoq nga afër jo nga 10 qytetarë por menzi ishin mbledhur 20.

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...