Debakël i Selës në Strugë (Foto)

-

Ziadin Selën nuk e do vendlindja? Nuk e themi ne por ajo shihet edhe nëpër takimet që po mbanë ai jo vetëm me qytetarët e Strugës por edhe me diasporën që tashmë vijnë për pushime.

Humbjet e tij në komunën e Strugës po dëshmojnë qartë se Sela ka humbur primatin e politikanit të preferuar mes shqiptarëve.

Takimi i sotëm i Ziadin Selës me diasporën shqiptare lë për të dëshiruar shumë pasiqë ishte kulmi i së keqes.

Një kryetar partie që pretendon se drejton opozitën shqiptare të mbledhë në takim vetëm 20 persona dhe prej atyre vetëm 3 nga Struga, është një debakël shumë i madh për atë si kryetar partie por edhe si ish kryetar i Strugës duke treguar kështu popullaritetin e tij.

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...