L-Street dhe DiorG vijnë me projekt të ri, ja si e titullojnë

-

Një projekt me tekst nga L-Street dhe DiorG, beat-i nga ExMusic, masterizim nga ExMusic, video nga Leonit Tetaj, vjen pikërisht nga këngëtari i ri por shumë atraktiv L Street në bashkëpunim me DiorG..

E ka titulluar këngën “Ti kaj”, e ka finalizuar me një videoklip mjaft të bukur dhe e ka sjellë për fansat e tij në këtë sezonë vere.

Që nga ditët e para ai ka grumbulluar mijëra klikime, e ndonëse të ri në karierë dhe skenën muzikore, L Street dhe DiorG nuk do të ndalen me kaq pasiqë synojnë të kapë majat e muzikës.

Për të dëgjuar projektin e tyre, klikoni në vazhdim:

E ka titulluar këngën “Ajo”, e ka finalizuar me një videoklip mjaft të bukur dhe e ka sjellë për fansat e tij në këtë sezonë vere.

Lajmet e fundit

Bayern Munich i ofron super-kontratë Granit Xhakës

Granit Xhaka është me “valixhet” gati teksa përgatitet për të nisur një aventurë të re pas eksperiencës në Londër...

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...
- Advertisement -

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...