“M’syshi”, kënga më e re nga Asim Gashi dhe Leonora Jakupi

-


Asim Gashi dhe Leonora Jakupi kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të radhës me titull “M’syshi”.

Një projekt mjaft veror dhe i përshtatshëm për këtë kohë i është bashkuar këngëve të tjera të estradës shqiptare.

Teksti është shkruar nga Fatmir Muja, kurse për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Shpetasound.

Foto: Screenshot/YouTube

Artistja nga Drenica ka bërë një paraqitje të mahnitshme, ndërkohë që gjithnjë i kushton një kujdes të veçantë dukjes dhe veshjeve që zgjedh nëpër videoklipe.

Për videon duhet theksuar që është përkujdesur produksioni “Urban Graphics”.

Foto: Screenshot/YouTube

Leonora ka bashkëpunuar edhe disa herë të tjera me Asimin, në një potpuri në fund të vitit të kaluar.

Ajo i ka qëndruar besnike stilit të saj muzikor që nga fillimet e karrierës. /Telegrafi/

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...