Falenderues për klientët, Auto Mita shpërblen për 10 vjetorin

-


Auto Mita të hënën e 1 gushtit shënon 10 vjetorin e punës. Lider në tregun e veturave, e që bën çdo herë të pamundurën për kërkesat e klientëve. Gjithçka është e veçantë dhe perfekte sa i përket Auto Mita.

Duke filluar nga shërbimet fantastike, mirësjellja e stafit e mbi të gjitha cilësia e veturave. Auto Mita premton dhe garanton sigurinë dhe knaqësinë rreth blerjes që bëni aty.

Meqë të gjithë klientët e saj janë çdo herë falënderues dhe ndahen mirë me shërbimet e tyre, as Auto Mita nuk harron ta shprehë falënderimin e saj ndaj klientëve, në mënyra të ndryshme.

Kësaj radhe për 10 vjetorin e saj plotë suksese, ka vendosur të bëjë në giveaway, i pari për këtë verë. Kësaj radhe përmes instagram-it ka vendosur t’iu shpërblejë me një Trotinet elektrik Renault.

 

Procesi për të fituar trotinetin është shumë i thjeshtë, krejt çka duhet të bëni është:

  • T’i gjeni 4 dallime në foto dhe t’i komentoni ato
  • Tag 1 shok ose shoqe
  • Follow Auto Mita

Ky giveway ështëi pari nga tre që do të bëhen këtë verë. Fituesi do të zgjidhet me datën 11.08.2022.

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...