Grubi takon Canën në Tetovë: I tregova se në ndeshjen historike na bëri zemrat mal

-

Zëvendës kryeministri i parë Grubi sot në Tetovë ka takuar kapitenin e kombëtares Lorik Cana me të cilin kanë ndarë një bashkëbisedim rreth futbollit, potikikës dhe përditshmërisë, ashtu shkruan në postimin e tij në rrjetet sociale Grubi.

I tregova se si kisha shkuar në Beograd me disa shokë për ta përkrahur në ndeshjen historike të Shqipërisë me Serbinë dhe se çdo shqiptari ia bëri zemrën mal atë natë por edhe në të gjitha ndeshjet e kombëtarës, shkruan mes tjerave Grubi.

Postimi i plotë i tij:

Bashkëbisedim i këndshëm sot në Tetovë me kapitenin Lorik Cana rreth futbollit, politikës dhe përditshmërisë.

I tregova se si kisha shkuar në Beograd me disa shokë për ta përkrahur në ndeshjen historike të Shqipërisë me Serbinë dhe se çdo shqiptari ia bëri zemrën mal atë natë por edhe në të gjitha ndeshjet e kombëtarës.

https://www.facebook.com/photo?fbid=603731391116383&set=a.262689908553868

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...