Influencuesja atraktive në qendër të vëmendjes – Juliana Orellano pranon se i shkruajnë futbollistët e famshëm

-


Influencuesja argjentinase, Juliana Orellano, ishte në qendër të faqeve rozë në vendlindjen e saj pas flirteve që ka pasur me futbollistin e Real Madridit, Vinicius Junior.

Bukuroshja ka pranuar për mediat e atjeshme se një numër i madh futbollistësh të njohur i shkruajnë dhe se me yllin brazilian ka shkëmbyer mesazhe dhe fotografi.

(Foto: Instagram/julianaorellano)

Në bashkëbisedimin që është shpërndarë në rrjetet sociale shihen qartë mesazhet që i ka dërguar braziliani, si edhe replikat e saja dhe disa fotografi provokuese në ‘inbox’.

Ciudad Noticias njofton se Juliana është shumë e njohur në Instagram dhe Tik Tok, por edhe se po mendon seriozisht të fillojë të fitojë para në platformat që ofrojnë përmbajtje erotike.

(Foto: Instagram/julianaorellano)

Në profilin e saj në Instagram ndiqet nga më shumë se 63 mijë fansa, ku ka postuar imazhe të shumta atraktive. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/julianaorellano)

(Foto: Instagram/julianaorellano)

(Foto: Instagram/julianaorellano)

(Foto: Instagram/julianaorellano)

(Foto: Instagram/julianaorellano)

(Foto: Instagram/julianaorellano)

(Foto: Instagram/julianaorellano)

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...