Mihrije Braha tregon se është ende në formë të mirë trupore, përmes pozave atraktive me bikini

-


Këngëtarja e njohur shqiptare, Mihrije Braha, është mjaft aktive ditëve të fundit në rrjetet sociale.

Ajo i mban fansat të azhurnuar me më të rejat në jetën e saj personale dhe profesionale, përmes fotografive dhe videove të ndryshme që publikon.

Së fundmi, ajo ka treguar ndodhet në pushime verore, ku nuk i ka kursyer disa fotografi atraktive në bikini për ndjekësit e saj.

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Në disa imazhe që këngëtarja nga Mitrovica ka publikuar në rrjetin social Facebook, ajo shihet teksa pozon me bikini njëpjesëshe të gjelbra, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Ndonëse i ka kaluar të pesëdhjetat, Braha duket mjaft në formë të mira dhe vitale në fotografitë që ajo i ndau me ndjekësit.

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Krahas pushimeve, këngëtarja e hitit “Turbulenca” ka qenë mjaft e angazhuar edhe me mbrëmje muzikore e performanca në ahengje të ndryshme. /Telegrafi/

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Foto: Mihrije Braha/Instagram

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...