Pamje skandaloze në Tetovë/ Mes dy shkollave prindër me fëmijë të vegjël rezikohen nga qentë endacak

-

Këto pamje janë pikërisht në mes dy shkollave në Tetovë, ajo fillore Istikball dhe shkolla e mesme Gjimnazi Kiril Pejçinoviq.

Si duket kreu i komunës nuk mërzitet aspak se si jetojnë banorët e Tetovës dhe në çfarë halli kalojnë çdo ditë duke rrezikuar jetën e tyre dhe më të dashurve të tyre.

Imazhet e dhjetra qenve endacak ua kanë frikën të gjithë, madje edhe kreu i komunës sikur të kalonte do kishte frikë.

Në fotot e siguruara shihet teksa një prindër me fëmijë të vogël kalon përmes turmës së qenve endacak.

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...