Tetova na bën BASHKË!

-

Sot, një ditë pas fillimit të fushatës për zgjedhjet e parakohëshme për këshillin komunal të Tetovës, lista e Bashkimit Demokratik për Integrim e kryesuar nga Faton Ahmeti bashkë me kreun e partisë Ali Ahmeti kanë qendruar në Tetovë teksa kanë vazhduar aktivitetet.

Sot të gjithë bashkë edhe janë fotografuar për të dhënë një mesazh të fuqishëm: Tetova na bën BASHKË, thuhet në mesazhin e publikuar në rrjetet sociale nga lista e BDI-së për këshillin e komunës së Tetovës.

Ndryshe, zgjedhjet që pritet të mbahen më 20 gusht të këtij viti do të jenë një sfidë për të gjithë partitë, kurse BDO garon me një listë krejtësisht të re dhe kuadro të ri dhe të dëshmuar.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=446192940851726&set=a.122951059842584

Lajmet e fundit

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...
- Advertisement -

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...

Situata në veri, kongresmeni Torres del kundër Blinken: Kosova është aleat i palëkundur i SHBA

Situata në veri të Kosovës është kthyer në temë diskutimi si në “tryezën” e BE ashtu edhe në atë...