BDI mban sot Konventën promovuese të kandidatëve për këshillin komunal në Tetovë

-

Bashkimi Demokratik për Integrim do të mbajë sot konventën promovuese të kandidatëve të saj për këshillin komunal në qytetin e Tetovës në ora 20 në oborrin e Shkollës së Mesme Medicinale.

Nga ky subjekt politik ftojnë të gjithë tetovarët të marrin pjese dhe të dëgjojnë programin cilësor që për synim ka shërbimin më efikas ndaj nevojave jetësore të tyre dhe krijimin e një shumice më të përgjegjshme në këshillin komunal.

Bartës i listës së kandidatëve për këshilltarë të BDI-së në Tetovë është Faton Ahmeti.

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...