Çellsi kërkon 10 mln euro për mbrojtësin spanjoll

-

Skuadra e Çellsit kërkon hiç më pak se 10 milionë euro për mbrojtësin Cezar Azpilikueta. Spanjolli e dëshiron largimin nga “Stemford Brixh”, por londinezët nuk e kanë ndërmend ta lëshojnë atë pa arkëtuar një shumë të konsiderueshme parash.

Barça ende nuk ka vendosur se sa të paguajë për mbrojtësin anësor, mirëpo kjo shumë nuk pritet të paraqesë problem. Ditëve në vijim pritet që nga “blaugranat” të ketë disa largime të cilat do t’ia mundësojnë regjistrimin e prurjeve të reja.

Lajmet e fundit

Përplasen dy trena në Indi, raportohet për shumë viktima

Shumë njerëz dyshohet se kanë vdekur në Indinë lindore pasi një tren pasagjerësh doli nga shinat pas një përplasjeje...

Klubet me vlerën më të lartë në botë, kush mban kreun?!

Në këtë sezon nuk fitoi asnjë trofe, por Real Madrid ka se për çfarë të krenohet. “Los Blancos” janë...

Florim Asani nga gjenerata U18 e Shkëndijës po dëshmon talentët e rinjë të sportit që i ka Tetova

Mesfushori i fundit Florim Asani nga Tetova i cili për momentin po luan në gjeneratën U18 të klubit të...

Dashuri dhe festë për të voglin e yllit Liza

Dihet tashmë se ajo është një yll i muzikës atje ku jetoj por jo vetëm, por edhe një zonjë...
- Advertisement -

Edi Rama për Ali Ahmetin dhe babanë e Hashim Thaçit: Burra!

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ka komentuar vizitën e sotme të kryetarit të Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në...

Kryeparlamentari Xhaferi në Vilnus takoi nënkryetaren e parë të Asamblesë nacionale franceze, Valeri Rabo

Kryetari Xhaferi sot, në margjinat e takimit në nivel të lartë të kryetarëve të parlamenteve të vendeve anëtare të...