Ndërron jetë gruaja që u godit në vizëbardha nga vetura në Kumanovë

-

Një e moshuar ka ndërruar jetë pasi është goditur nga një veturë në Bulevardin “Revolucioni i Tetorit” në Kumanovë, informon tvfesta.live

Më 30 korrik rreth orës 18:30, ka ndodhë një aksident trafiku në mes të një automjeti “Audi” me targa të Kumanovës i drejtuar nga A.D (22) nga Kumanova dhe këmbësorëve R.D (80) dhe N.N (85) të dy nga Kumanova.

Si pasojë, lëndime të rënda trupore ka pësuar viktima R.D, e cila pasi është dërguar në Klinikën “Nënë Tereza” – Shkup ka ndërruar jetë më 1 gusht, thuhet në raportin e Policisë.

Lajmet e fundit

Zelensky: Rusia do të humbasë së bashku me ata që e ndihmojnë atë me terrorin

“Çdo person që punon me Rusinë do të mbyllet nga sanksionet. Dhe Federata Ruse do të humbasë gjithçka, së...

Aleksandre Pato, për herë të tretë rikthehet te ish klubi i tij

Fans applaud as Orlando City forward Alexandre Pato stands on the pitch after an MLS soccer match against...

Tensionet në veri, deputeti gjerman: Kosova po zbaton të drejtat në territorin e saj

Tensionet në veri të Kosovës, kanë sjellë reagime të shumta të ndërkombëtarëve të cilët nuk i kursyen kritikat ndaj...

Lukashenko mohoi thashethemet për shëndetin, kundërshtari i tij: Është në gjendje kritike

Belarusian President Alexander Lukashenko. Photo: Sergei GUNEYEV/AFPPresidenti bjellorus, Aleksandër Lukashenko thuhet se është në gjendje kritike. Kjo...
- Advertisement -

Nita Latifi vjen me këngën e re “2 Gota” – Telegrafi

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Nita Latifi, ka lansuar sot (e shtunë) këngën e re. “2 gota” mban titullin projekti...

Muamed Sejdini: Duhet edhe më shumë punë

Federata e Futbollit të Maqedonisë sot zhvilloi Kuvendin e rregullt, në të cilën morri përkrahje të plotë nga UEFA...